Hepimizin çocukluğunu süslemiştir peluş oyuncak dostlar. Kimimizin arkadaşı bir ayı kimimizin ördek, kimimizin köpek, kimimizin fil olmuş olabilir. Yumuşacık olmaları, koltuğumuzun altında onları taşımalarımız gelir düşününce aklımıza.

Onları sevmemek mümkün mü? birlikte uyur, evcilik oyunlarımızda onlara da rol verirdik.  Boyumuzdan büyük olurlardı genelde. ve biz nasılda geçerdik büyüdükçe onları. Gelişimimizi izler mutlu suratlarıyla bizlere şevkatle bakarlar. Her zaman bizimle, daima evimize konuklar.

İster yetişkin olalım, ister çocuk bizlerin yanında yerle

ri hep farklıdır peluş dostların. Bizi güvende hissettirirler sarılınca onlara. Özel günlerimizde ilk akla gelen sevdiklerimizi sevindirmek için baş yardımcımızdır onlar. kimilerinin elinde kalbi, kimilerinde yavrusuyla birlikteler. kiminde ise en özel fotoğrafımızın olduğu çerçeveler vardır. Hayatımıza kattıkları, bize sağladığı yararları anlat anlat bitiremeyiz aslında.

Bu konu hakkında milli eğitim bakanlığının, çocuk gelişimi için peluş oyuncakların yararı hakkında ders kitabı olduğunu biliyor muydunuz?

Eğer okumak isterseniz buradan indirebilirsiniz.

Size önermek istediğim bire websitesi var peluş dostlar hakkında her konuya hakim. Kaliteli üretim yapan.

Bize bir kaç tavsiyede bulunuyorlar. Oyuncakları alırken açık olanlar yerine ambalajında, poşetinde olanı tercih etmemiz gerektiğini, rafta duran oyuncakların zamanla tozlandığını ve aldıktan sonra yıkanması gerektiğini bize tavsiye ediyorlar.

Ürünlerini özel jelatinli ambalajla kapınıza kadar teslim eden bir firma. Çocuk gelişim uzmanı kişilerin danışmanlığında kendi ürünleri üretiyorlar. İsimleri ”Peluş Dünyası”  web adresleri pelusdunyasi.net  bu alanda uzman olduklarını doğrular gibi. tek işlerinin Peluş oyuncaklar olduğunu söylüyorlar bize.  Web sitelerinden tüm peluş oyuncakları inceleyebilir ve istediğinize hemen sahip olabilirsiniz. ürünlerinden bir kaç fotoğraf ilave ettim yazıma.

Peluş arkadaşların eksik olmadığı ev kalmaması dileğiyle.

 

 

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir